Atribuită Cumpărare directă

Materiale promotionale

Număr anunț
DA33613104
Autoritate contractantă
Biblioteca Municipala Odorheiu Secuiesc (CUI 6876957)
Furnizor / câștigător
s.c. DTP Studio s.r.l. (CUI 13131717)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.472 RON
Valoare atribuită
3.472 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
10.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.472 RON

din 3.472 RON estimat