Atribuită Cumpărare directă

COSITOARE UMAR MOTOR TERMIC MC520 2T AMESTEC AX-M10x1.25-LH 2.9CP-2.2KW ENERGO ZZ (REF719/29.06.2023

Număr anunț
DA33613148
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
656,88 RON
Valoare atribuită
656,88 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
07.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

656,88 RON

din 656,88 RON estimat