Atribuită Cumpărare directă

Scaun medical tip sa

Număr anunț
DA33614287
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
398,65 RON
Valoare atribuită
398,65 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
14.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

398,65 RON

din 398,65 RON estimat