Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE INTRETINERE/REPARATII

Număr anunț
DA33614442
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA "MIHAI EMINESCU"BOTOSANI (CUI 3860255)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI 32884258)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
931,91 RON
Valoare atribuită
931,91 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
10.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

931,91 RON

din 931,91 RON estimat