Atribuită Cumpărare directă

Lac lucios pentru lemn si parchet, Sadolin Samba, incolor, interior, 5 l

Număr anunț
DA33614766
Autoritate contractantă
SCOALA "ION POP RETEGANUL" ORLAT (CUI 17803918)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44820000-4 · Lacuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428,54 RON
Valoare atribuită
428,54 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428,54 RON

din 428,54 RON estimat