Atribuită Cumpărare directă

TEAVA 30x30-1.5;TEAVA 60x40x 1.5

Număr anunț
DA33614783
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
BIAYANNIS & CO SRL (CUI 32392255)
Cod CPV
44316400-2 · Articole de fierarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
306,54 RON
Valoare atribuită
306,54 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
10.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

306,54 RON

din 306,54 RON estimat