Atribuită Cumpărare directă

pachet alimente - CRESA PETUNIA

Număr anunț
DA33614957
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MIHAI EMINESCU (CUI 29448992)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI 5761193)
Cod CPV
15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330,38 RON
Valoare atribuită
330,38 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
10.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

330,38 RON

din 330,38 RON estimat