Atribuită Cumpărare directă

Pachet achizitie mocheta 63 mp

Număr anunț
DA33614973
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "CANDIANO POPESCU"PLOIESTI (CUI 29168941)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
39531310-9 · Dale de mocheta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.646 RON
Valoare atribuită
2.646 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
10.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.646 RON

din 2.646 RON estimat