Atribuită
Cumpărare directă
CF413X (410X) CARTUS TONER MAGENTA (5000 PAG) COMPATIBIL 100% HP LJ PRO M452 M 452 DN M452DN M452NW
- Număr anunț
- DA33615166
- Autoritate contractantă
- Centrul International de Pregatire Avansata si Cercetare în Fizica –Filiala a INCDFM Bucuresti (CUI 35920690)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,30 RON
- Valoare atribuită
- 129,30 RON
- Data publicării
- 07.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 10.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.