Atribuită
Cumpărare directă
PRELUNGITOR 8 PRIZE 2 M 3G1.5 FARA INTRERUPATOR GRI BACHMANN( REF 722/29.06.2023)
- Număr anunț
- DA33615504
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83,06 RON
- Valoare atribuită
- 83,06 RON
- Data publicării
- 07.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 07.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.