Atribuită
Cumpărare directă
CURSURI PERFECTIONARE PERSONAL DANETI
- Număr anunț
- DA33615631
- Autoritate contractantă
- COMUNA DANETI (PRIMARIA DANETI) (CUI 4553518)
- Furnizor / câștigător
- APSAP TRAINING CENTER S.R.L. (CUI 46774824)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.900 RON
- Valoare atribuită
- 4.900 RON
- Data publicării
- 07.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 10.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.