Atribuită Cumpărare directă

Lantete Normal 21G (verzi) pentru prelevare sange capilar - lantete cu buton

Număr anunț
DA33615783
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
10.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat