Atribuită Cumpărare directă

CAPETE TRIMMER MOTOCOASA, COD 5449726, MAX 10500 RPM

Număr anunț
DA33615909
Autoritate contractantă
UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI 30860945)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.058,82 RON
Valoare atribuită
1.058,82 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
10.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.058,82 RON

din 1.058,82 RON estimat