Atribuită Cumpărare directă

Servicii de transmisie de date Comuna Modelu Judetul Calarasi

Număr anunț
DA33615978
Autoritate contractantă
COMUNA MODELU (CUI 3966354)
Furnizor / câștigător
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI 11952970)
Cod CPV
64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.209,52 RON
Valoare atribuită
39.209,52 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
10.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.209,52 RON

din 39.209,52 RON estimat