Atribuită Cumpărare directă

Napolact Cascaval Bloc 450g

Număr anunț
DA33616164
Autoritate contractantă
CRESA BRAILA (CUI 46191502)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI 6632642)
Cod CPV
15544000-3 · Branza cu pasta tare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,32 RON
Valoare atribuită
118,32 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
10.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,32 RON

din 118,32 RON estimat