Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Centru de date în cadrul proiectului cu titlul: „Susținerea operării facilităților din România în cadrul infrastructurii de cercetare ACTRIS ERIC, cod MySmis 309113”, contract de finanţare nr. 309010/19.12.2024
- Număr anunț
- CAN1168311
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Cod CPV
- 30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.139.585 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 26.05.2026 13:01
- Anunț de participare
- CN1091749
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Valoare atribuită
0 RON
din 1.139.585 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.139.585 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.