Atribuită Cumpărare directă

Amenajare loc de joaca/ zona pentru sport in satul Dragodana, comuna Dragodana

Număr anunț
DA33616643
Autoritate contractantă
Comuna Dragodana (CUI 4207034)
Furnizor / câștigător
VOIMARMIL SERV S.R.L. (CUI 30761283)
Cod CPV
45212120-3 · Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
566.805,60 RON
Valoare atribuită
566.805,60 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
10.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

566.805,60 RON

din 566.805,60 RON estimat