Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse pentru intretinerea sistemului CCTV, comuna Balc

Număr anunț
DA33616837
Autoritate contractantă
COMUNA BALC (CUI 5431683)
Furnizor / câștigător
PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.347,89 RON
Valoare atribuită
2.347,89 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
10.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.347,89 RON

din 2.347,89 RON estimat