Atribuită Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA33616914
Autoritate contractantă
COLEGIU TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" ONESTI (CUI 4278701)
Furnizor / câștigător
NOVITEC OFFICE SRL (CUI 23793126)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,20 RON
Valoare atribuită
131,20 RON
Data publicării
07.07.2023 11:08
Data finalizării
10.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,20 RON

din 131,20 RON estimat