Atribuită Cumpărare directă

Pachet diverse articole 22 REPERE

Număr anunț
DA33617150
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA OCTAV BANCILA CORNI (CUI 24030165)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.014,34 RON
Valoare atribuită
4.014,34 RON
Data publicării
08.07.2023 11:08
Data finalizării
10.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.014,34 RON

din 4.014,34 RON estimat