Atribuită Cumpărare directă

Perna aer fata completa Sabo

Număr anunț
DA33617248
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
TRUCK ELEMENTS EXPRESS SRL (CUI 31749296)
Cod CPV
44423800-9 · Poansoane din metal (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.130,12 RON
Valoare atribuită
1.130,12 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
13.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.130,12 RON

din 1.130,12 RON estimat