Atribuită Cumpărare directă

Ace spinale BD / ACE RAHIANESTEZIE CU AC INTRODUCATOR 25G-27G *90mm BECTON DICKINSON

Număr anunț
DA33617327
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33141321-6 · Ace de anestezie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.215 RON
Valoare atribuită
1.215 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.215 RON

din 1.215 RON estimat