Atribuită Cumpărare directă

Acumulator, intinzator curele, curea transmisie, chiulasa compresor, cot compresor, plasa 2.5x3x5

Număr anunț
DA33617449
Autoritate contractantă
SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI 3286536)
Furnizor / câștigător
KLEMAT SRL (CUI 11332757)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.054,62 RON
Valoare atribuită
3.054,62 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.054,62 RON

din 3.054,62 RON estimat