Atribuită Cumpărare directă

IULIE.Ardei kapia

Număr anunț
DA33619745
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
ALEXGOLD DISTRIBUTION SRL (CUI 26521290)
Cod CPV
03221230-7 · Ardei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.358,50 RON
Valoare atribuită
17.358,50 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
12.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.358,50 RON

din 17.358,50 RON estimat