Atribuită Cumpărare directă

R10744/07.07.2023 - Role termice 57mm lungime 25m, pentru casa de marcat de tip DATECS model DP25

Număr anunț
DA33619820
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
REL SYSPRO SRL (CUI 11611085)
Cod CPV
30145100-8 · Role pentru masini de calcul (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360 RON
Valoare atribuită
360 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
10.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360 RON

din 360 RON estimat