Atribuită Cumpărare directă

TRUSA MEDICALA DE PRIM AJUTOR COMPLET UTILATA

Număr anunț
DA33619847
Autoritate contractantă
UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,89 RON
Valoare atribuită
189,89 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,89 RON

din 189,89 RON estimat