Atribuită Cumpărare directă

IULIE.Zahar tos

Număr anunț
DA33620072
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
DELTA UNION S.R.L. (CUI 39075610)
Cod CPV
15831200-4 · Zahar alb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.115 RON
Valoare atribuită
6.115 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.115 RON

din 6.115 RON estimat