Atribuită Anunț atribuire

Contract de furnizare motorina Diesel EURO 5 - 01.05.2026 - 30.06.2026

Număr anunț
CAN1168467
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.945.452,60 RON
Valoare atribuită
1.945.452,60 RON
Data anunțului
26.05.2026 09:18

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Valoare atribuită

1.945.452,60 RON

din 1.945.452,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.