Atribuită
Cumpărare directă
Servicii elaborare studiu de coexistenta
- Număr anunț
- DA33620854
- Autoritate contractantă
- COMUNA COLTAU (CUI 16384650)
- Furnizor / câștigător
- VEST-ENERGOLUX SRL (CUI 12993560)
- Cod CPV
- 79933000-3 · Servicii de asistenta de proiectare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 10.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 11.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.