Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 57,3% sub estimat
Acord cadru de prestari servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto (RCA)
- Număr anunț
- SCN1009267
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 466.650 RON
- Valoare atribuită
- 199.468,50 RON 57,3% sub estimat
- Data publicării
- 01.08.2018 17:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1004637
- Termen limită
- 20.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018120
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1018120.pdf
- SECTIUNEA II-Caiet de sarcini RCA 2018 iunie 30 07 2018.2-semnat.doc.p7s
- SECTIUNEA III-Formulare RCA 27 07 2018 -semnat.doc.p7s
- SECTIUNEA IV-Acord cadru, contract servicii RCA 27 07 2018-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
199.468,50 RON
din 466.650 RON estimat
57,3%
Adjudecat la 42,7% din estimat · economie 267.181,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.