Atribuită Cumpărare directă

MOTOPOMPA APE SEMI-INCARCATE HONDA 3

Număr anunț
DA33621163
Autoritate contractantă
COMUNA CATA (CUI 4801370)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.352 RON
Valoare atribuită
11.352 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.352 RON

din 11.352 RON estimat