Atribuită
Cumpărare directă
FIERASTRAU SEMISTATIONAR UNGHIULAR GCM800SJ PANZA216/INT30MM H-70MM/L-270MM 1400W BOSCH
- Număr anunț
- DA33621174
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 44510000-8 · Scule (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.158,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.158,27 RON
- Data publicării
- 10.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 12.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.