Atribuită Cumpărare directă

Capsula microfiltranta 0,2µm apa sterila, fara autoclavare, 62 zile-----------------CPCIAAM

Număr anunț
DA33621252
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.570 RON
Valoare atribuită
3.570 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.570 RON

din 3.570 RON estimat