Atribuită Cumpărare directă

ROLETE SIMPLE DAY & NIGHT

Număr anunț
DA33621379
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN GRIGORESCU (CUI 4300884)
Furnizor / câștigător
TRIPLEX OPTIM SRL (CUI 36188950)
Cod CPV
45421145-2 · Lucrari de instalare de rolete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.204 RON
Valoare atribuită
8.204 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.204 RON

din 8.204 RON estimat