Atribuită
Cumpărare directă
Betabioptal 0,2g+0,5g/100g ung.oft.x 5g-Thea Farma- IT COMBINATII (CLORAMPHENICOLUM+BETHAMETASONUM)
- Număr anunț
- DA33621737
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
- Cod CPV
- 33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.336 RON
- Valoare atribuită
- 1.336 RON
- Data publicării
- 10.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 11.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.