Atribuită Cumpărare directă

Termometru pentru frigider, vitrine frigorifice, congelatoare -

Număr anunț
DA33621918
Autoritate contractantă
SPITALUL " N.N.SAVEANU " VIDRA (CUI 4447401)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
38412000-6 · Termometre (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,40 RON
Valoare atribuită
189,40 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,40 RON

din 189,40 RON estimat