Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
Proiectare (faza PAC + POE + PTE), asistenta tehnica din partea proiectantului si executie lucrari pentru obiectivul de investitii "Sistem centralizat de alimentare cu apă şi canalizare – zona turistică, Comuna Drăguş, judeţul Braşov"
- Număr anunț
- SCN1009259
- Autoritate contractantă
- COMUNA DRAGUS (CUI 16436600)
- Furnizor / câștigător
- EUROPAN PROD SA (CUI 6833760)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.265.986 RON
- Valoare atribuită
- 10.154.835,94 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.08.2018 16:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1043605
- Termen limită
- 17.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018166
Documente
Documentația de atribuire
- 01 Caiet de sarcini Lucrari apa canal Dragus.pdf.pdf.p7s
- 01 Caiet de sarcini proiectare apa canal Dragus.pdf.pdf.p7s
- 02 Formular Propunere tehnica Executie.docx.p7s
- 02 Formular Propunere tehnica Proiectare.docx.p7s
- 03 Formular Propunere financiara Executie lucrari.xlsx.p7s
- 03 Formular Propunere financiara Servicii proiectare.xlsx.p7s
- 04 Anexa 1 fisa de date - Factori de evaluare.docx.p7s
- 06 I_CONTRACT_LUCRARI.docx.p7s
- 07 II1_Contract_LUCRARI_CG.docx.p7s
- 08 II2_Contract_LUCRARI_CS.DOCX.p7s
- 09 Formulare apa canal Dragus.docx.p7s
- 1.1.SF-Piese scrise.pdf.p7s
- 1.2.SF-Piese desenate.pdf.p7s
- 1.3.Analiza cost beneficiu+anexe.pdf.p7s
- 2.1.Studiu geotehnic.pdf.p7s
- 2.2.Studiu topo vizat OCPI-bun.pdf.p7s
- 2.3.Certificat de urbanism+anexe.pdf.p7s
- 2.4.Aviz Protectia Mediului.pdf.p7s
- 2.5.Aviz natura 2000.pdf.p7s
- 2.6.Notificare Ministerul Sanatatii.pdf.p7s
- 2.7.Aviz ape.pdf.p7s
- FisaDate_DF1018166.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EUROPAN PROD SA CUI RO 6833760
Subcontractanți 1
ONELI SERV SRL CUI RO 11510510
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
RECON SI DOJE SRL CUI RO 3145464
Asociați 1
CREATIVE ROAD DESIGN SRL CUI 35264633
Terți susținători 1
INFRA&CIVIL DESIGN SRL CUI 31146210
Valoare atribuită
10.154.835,94 RON
din 10.265.986 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 111.150,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.