Atribuită Cumpărare directă

Servicii R.S.V.T.I. cazan termic combustibil solid

Număr anunț
DA33622626
Autoritate contractantă
Comuna Nicseni (CUI 3372122)
Furnizor / câștigător
INDRA PROJECT SRL (CUI 28251525)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat