Atribuită Cumpărare directă

Piese Iveco Daily 3.0 (B14XOD, B96VDI, B96VDJ, B96VDO)

Număr anunț
DA33622790
Autoritate contractantă
Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
34640000-5 · Elemente auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850,66 RON
Valoare atribuită
850,66 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850,66 RON

din 850,66 RON estimat