Atribuită Cumpărare directă

crenwursti

Număr anunț
DA33622805
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
Furnizor / câștigător
CALI FISHING & HUNTING SRL (CUI 27385553)
Cod CPV
15131130-5 · Carnati (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.494,45 RON
Valoare atribuită
7.494,45 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
20.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.494,45 RON

din 7.494,45 RON estimat