Atribuită
Cumpărare directă
Konica Minolta Fusing Unit 230V bizhub C250I(800.000 pagini)-cod AA2JR70422
- Număr anunț
- DA33622897
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.345 RON
- Valoare atribuită
- 3.345 RON
- Data publicării
- 10.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 12.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.