Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 93,7% sub estimat

MATERIALE CONSUMABILE IN CADRUL PROIECTULUI POCU/138/4/1/113886

Număr anunț
SCN1009245
Autoritate contractantă
E.M.I. SUPPORT SYSTEM SRL (CUI 34101697)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89.621,85 RON
Valoare atribuită
5.622 RON 93,7% sub estimat
Data publicării
01.08.2018 14:59
Anunț de atribuire
SCNA1009879
Termen limită
14.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1017091

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 89.621,85 RON Adjudecat: 5.622 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 ARTICOLE DE BIROTICA SI PAPETARIE 36.545,64 RON Anulat
2 Cartuse de toner pentru imprimante: KONICA MINOLTA - toner TN-3… 15.520 RON Anulat
3 Stick-uri memorie USB 8GB, USB 2.0 9.000 RON Evident Group S.R.L. 5.622 RON ↓37,5%
4 Roll-up banner 100cm x 200cm 392,70 RON Anulat
5 Materiale de promovare 9.450 RON Anulat
6 Consumabile pentru tampograf semiautomat ALS-C4-150/16 18.713,51 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710

Valoare atribuită

5.622 RON

din 89.621,85 RON estimat 93,7%

Adjudecat la 6,3% din estimat · economie 83.999,85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.