Atribuită Cumpărare directă

PACHET NECESAR

Număr anunț
DA33623355
Autoritate contractantă
Școala Profesională Band (CUI 4323225)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850,42 RON
Valoare atribuită
850,42 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850,42 RON

din 850,42 RON estimat