Atribuită Cumpărare directă

TENSIOMETRU MECANIC CU STETOSCOP

Număr anunț
DA33623387
Autoritate contractantă
UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33123100-9 · Tensiometru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.781,50 RON
Valoare atribuită
7.781,50 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.781,50 RON

din 7.781,50 RON estimat