Atribuită Cumpărare directă

Proteza totala de sold NECIMENTATA Cuplu metal/polietilena Corail/Pinnacle

Număr anunț
DA33623475
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
JOHNSON & JOHNSON ROMANIA SRL (CUI 27452199)
Cod CPV
33183200-8 · Proteze ortopedice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.365 RON
Valoare atribuită
19.365 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.365 RON

din 19.365 RON estimat