Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Tirfoane B2 si B5 – SRCF Galati
- Număr anunț
- SCN1009239
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- VOESTALPINE RAILWAY SYSTEMS ROMANIA S.A. (CUI 1151753)
- Cod CPV
- 44531520-2 · Suruburi si tirfoane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.900 RON
- Valoare atribuită
- 99.481 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 01.08.2018 13:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1005102
- Termen limită
- 14.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017809
Documente
Documentația de atribuire
- Caiete sarcini Tirfoane B2,B5 si anexe.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017809.pdf
- Sectiunea formulare si Nota informativa.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VAE APCAROM S.A. CUI RO 1151753
Valoare atribuită
99.481 RON
din 99.900 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 419 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.