Atribuită
Cumpărare directă
Sare dedurizare pastile 25 kg, Furtun aspirator
- Număr anunț
- DA33624607
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BOSANCI (CUI 14117575)
- Furnizor / câștigător
- MARSHALL BIROTIX SRL (CUI 23292036)
- Cod CPV
- 14400000-5 · Sare si clorura de sodiu pur (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.199 RON
- Valoare atribuită
- 1.199 RON
- Data publicării
- 10.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 11.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.