Atribuită Cumpărare directă

Comanda lemne de foc esenta tare APIA CJ DOLJ

Număr anunț
DA33624707
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN DOLJ (CUI 20765768)
Furnizor / câștigător
TERRA FOREST SRL (CUI 21611643)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.000 RON
Valoare atribuită
36.000 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
11.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.000 RON

din 36.000 RON estimat