Atribuită
Cumpărare directă
S.F. CONSTRUIRE CENTRU DE COLECTARE DEȘEURI PRIN APORT VOLUNTAR
- Număr anunț
- DA33624833
- Autoritate contractantă
- Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
- Furnizor / câștigător
- ICON XT GRAPHICS SRL (CUI 30028135)
- Cod CPV
- 71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.500 RON
- Valoare atribuită
- 29.500 RON
- Data publicării
- 10.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 11.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.