Atribuită Cumpărare directă

Sony NP-FW50 - acumulator original pentru seriile NEX si Alpha

Număr anunț
DA33624837
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
31122000-7 · Generatoare electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.447,04 RON
Valoare atribuită
8.447,04 RON
Data publicării
10.07.2023 11:08
Data finalizării
13.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.447,04 RON

din 8.447,04 RON estimat